Od kwietniowego referendum minęło już ponad 11 miesięcy . Wójt Gminy Gołcza nie zrobił nic aby uszanować wole mieszkańców!!

private_eye1

Deklaracje pisemne i ustne wójta Lesława Blachy o uznaniu referendum w praktyce nie przełożyły się na żadne działanie aby uszanować wolę mieszkańców .

Czy wiesz że:

-pomimo wielokrotnych pism i monitów nie została podjęta  jakakolwiek uchwała zgodna z wynikiem referendum.

Poniżej załączamy cześć oficjalnych pism które kierowaliśmy do Wójta Lesława Blachy od czasu referendum.

Jak łatwo z nich wywnioskować wszystkie działania prowadza do niewprowadzenia zmian do studium i wcześniejszych uchwał dopuszczających turbiny wiatrowe, tak aby po kolejnym referendum można było zatwierdzić plan miejscowy z wprowadzonymi turbinami.

CZYTAJ WIĘCEJ  30 kwiecien 2013 26 lipiec.2013